Něco o našem podniku

Nové WOODOo jsme otevřeli v srpnu roku 2012 na místě bývalého kultovního žižkovského baru Luis Cyphre. Úplný vznik se však datuje daleko dříve, původně jsme již od léta 2006 sídlili pod stejným názvem naproti ve Chvalově ulici, ale jakmile se naskytla možnost většího a vzdušnějšího prostoru, podnik jsme přesunuli. Rekonstrukce všech prostor trvala přes půl roku a vzali jsme to rovnou od podlahy. Položením právě podlah i odhlučněním celého stropu, vybouraním několika zdí, kompletním rozvodem topení, světel i veškeré elektřiny, vyštukováním a vymalováním všech stěn, výstavbou nového nerezového baru, zbudováním luxusních toalet a zakoupením ultravýkonné ventilace, rozvedené do všech místností, jsme podnik přetvořili pro potřeby dnešní doby. Současná kapacita našeho music pubu proto dosahuje zhruba 120 míst k sezení a jednou tolik ke stání : ) Klub je nevyhraněný, takže pokud se vám nebude zamlouvat žádný ze zhruba tisíce hudebních titulů na baru, není problém pustit do éteru vámi přinesenou muziku za předpokladu, že nebude křížením dechovky s country. Otevřeno máme 365 dní v roce od čtvrté hodiny odpolední, a to až dokud budete chtít kalit, klidně do otevíračky následujícího dne. Bezdůvodně vás vyhazovat určitě nebudeme. Vstřícnou a pohotovou obsluhu snad není třeba připomínat.

Nápojový a jídelní lístek

Kromě nepřeberného výběru studených i teplých nealkoholických nápojů, tvrdého alkoholu a výběrových vín, tu čepujeme malinovku a samozřejmě pivko, a to jedenáctku a nefiltrovaný ležák od Staropramenu. K zasycení můžeme nabídnout v Čechách zatím stále ještě legální pochoutky typu nakládaného hermelínu či zeleného utopence nebo pizzu přímo z pece.

Narozeninové a jiné oslavy

Jestliže hledáte vhodné místo pro pořádání narozeninové párty či jiné oslavy, tak vězte, že pokud se rozhodnete pro náš bar, můžeme Vám nabídnout zdarma možnost rezervace třeba i celého podniku, nebude nám vadit, pokud si přinesete svoje občerstvení, oblíbenou muziku nebo budete mít vlastního DJ, pro něhož Vám připravíme místo pro mixážní pult a případně také pařplac. Dále Vám můžeme udělat akční cenu na jeden druh Vámi vybraného drinku či panáka a při účasti více jak 25 hostů od nás získáte jako dárek konzumaci ve výši 500 Kč, pokud dorazí více jak 50 lidí pak 1000 Kč a tak dále až do výše 2500 Kč při zaplnění celého podniku. Případná další přání Vám po předchozí domluvě rádi přizpůsobíme.

Šipky, flippery, šachy, stolní fotbálek a turnaje

Točí se tu nejen pivko, ale také tyčemi od stolního fotbálku, a to na čtyřech Rosengartech se skleněným povrchem bez skla a jednom TecBallu. Každé úterý se na nich konají souběžně tři turnaje, a to turnaj jednotlivců, ženské jedničky a turnaj dvojic kategorie C, z nichž se body za prvních osm míst započítávají nejen do WOODOo Challenge, ale také do Krajského žebříčku. Jedničky tu začínají pravidelně v sedm hodin a dvojice devátou hodinou večerní, zápisné činí 25-75Kč podle úrovně přihlášeného hráče, amatéři a dívky mají zápisné zdarma a vhozy jsou také zdarma. Hraje se o veškeré vybrané peníze. Můžete se zúčastnit obou turnajů najednou. Pro vítěze jednotlivých kvartálních žebříčků jsou navíc připraveny vyvoněné sady pohárů. Každou středu se tu nově pořádají také amatérské šachové turnaje a jsou tu také šipky. Pokud však raději soupeříte s umělou inteligencí, pak jsou tu dva flippery a dva oldskůlové herní automaty s Tekkenem a Metal Slugem.
Veškeré dotazy ohledně klubu a turnajů v něm konaných Vám ráda zodpoví naše sympatická operátorka na telefonním čísle 777 266 735.

Sportovní přenosy a Wi-fi

Důležité sportovní přenosy zde můžete sledovat na televizi nebo na obrovském plátně s prostorovým ozvučením a digitálním příjmem v HD. Bez zvuku vám na přání pustíme i jakýkoliv méně významný přenos ať už půjde o semifinále z MS v rybaření na udičku nebo skoku o tyči na Paralympiádě. Po celém podniku je také zdarma Wi-fi vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu.